Зокрема горіли післяжнивні залишки, суха трава і сміття. Пожежі траплялися практично у кожному районі, зокрема Борщівському, Теребовлянському, Збаразькому, Бучацькому, Бережанському, Шумському, Зборівському, Чортківському, Підгаєцькому, Лановецьому, Козівському, Тернопільському, а також у самому обласному центрі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Найчастіше від спеки горіла суха трава і залишки жнив на полях і присадибних ділянках. Крім завданих матеріальних збитків, в одній із пожеж у селі Гніздичне Збаразького району під час самостійного гасіння пожежі отруївся продуктами горіння та був шпиталізований власник ділянки. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем. У селі Васьківці Шумського району під час пожежі стерні на площі 1,5 гектара вогнем знищено трактор і тюкувальний прес. А от у селі Нараїв Бережанського району час гасіння післяжнивних залишків врятовано посіви ячменю на площі орієнтовно 10 гектарів.
У Тернополі виникла пожежа сухої трави на території обласної клінічної лікарні. Вогнем знищено суху траву на площі 20 квадратних метрів. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються.