Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника відділу структурного підрозділу міліції
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 2 Вересня, 2015 о 15:40
17.07.2026
17:45:52
Прокуратура області передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника одного з відділів структурного підрозділу УМВС України в області, яка обвинувачується у службовому підробленні та привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж майже року керівник відділу складала завідомо неправдиві офіційні документи про видачу товарно-матеріальних цінностей та надавала бухгалтерські документи для підпису про їх отримання. Проте, обвинувачена не видавала це майно, а його привласнила.
Таким чином начальник відділу привласнила майно структурного підрозділу на загальну суму майже 16 тис. грн.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні прокуратурою області направлено до суду за ч. 3 ст. 191 та ч.1 ст. 366 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення).
09:43, 16 Липня, 2026
16:44, 14 Липня, 2026
16:13, 11 Липня, 2026