Прокуратура пред’явила до суду позовів на суму майже 100 млн грн

Опубліковано:
22 Січня, 2015
Органи прокуратури області активізували представницьку роботу у різних сферах діяльності.

Позови та заяви прокурорів стосувалися захисту інтересів громадян з питань оплати праці, інтересів держави від неправомірних посягань у бюджетній сфері, оподаткування, паливно-енергетичному комплексі, охорони навколишнього природного середовища, стягнення коштів до фондів соціальної спрямованості, з питань державної та комунальної власності, відшкодування збитків, заподіяних злочинами тощо.

Зокрема, на захист державних інтересів органи прокуратури області пред’явили до суду позовів на загальну суму понад 90 млн. грн., з яких суди уже розглянули та постановили рішення про відшкодування до бюджету понад 29 млн. гривень.Особливу увагу прокурори приділяли пред’явленню позовів з питань державної і комунальної власності. Так, за минулий рік пред’явлено позовів на загальну суму 6,2 млн. грн., з яких судами уже розглянуто та задоволено на суму 1,3 млн. гривень.

Органи прокуратури області також активізували представницьку діяльність на актуальному для області напрямку з питань відшкодування збитків у сфері охорони навколишнього природного середовища. Прокурори пред’явили до суду позовів вказаної категорії на загальну суму понад 1,2 млн. грн., з яких судами уже розглянуто та задоволено на суму понад 1 млн. гривень.

Також прокурори приділяли значну увагу пред’явленню позовів про стягнення заборгованості по єдиному соціальному внеску та фактичних витратах на оплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах. За результатами розгляду 48 позовних заяв, судами постановлено рішень, у тому числі у зв’язку з добровільним відшкодуванням на суму майже 1 млн. гривень.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: