Суд задоволив позов щодо визнання за малозабезпеченою багатодітною сім’єю права власності на однокімнатну квартиру у місті Копичинці Гусятинського району.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Встановлено, що малозабезпеченій родині, де виховується три дитини, які навчаються, а одна з них є неповнолітньою, було відмовлено у приватизації житла.
У зв’язку з цим, прокурор Гусятинського району вступив у цивільну справу за позовом багатодітної сім’ї про визнання за ними права власності на однокімнатну квартиру вартістю 66 тис. гривень.
Гусятинський районний суд вказаний позов задоволив у повному обсязі.