Працівників психлікарні піймали на хабарі
Чотири тисячі гривень взяли працівники психоневрологічної лікарні за те, щоб на папері із здорового чоловіка зробити хворого. 08 травня лікарів затримали співробітники СБУ.
Медиків взяли на гарячому, коли ті брали гроші.
– Зазначену суму психіатри вимагали за видачу медичної довідки, яка б підтверджувала розлад здоров’я одного із тернополян. Затриманих на «на гарячому» хабарників СБУшники передали у руки слідчих міліції, котрі й провадитимуть подальше розслідування, – повідомляє джерело.
Ймовірно за ці кошти медики мали б «відмазати» юнака від мобілізації.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина