Працівникам Чортківського СІЗО розповіли про шкідливість наркотиків

Опубліковано:
1 Березня, 2016 о 20:23

Людина, що вживає наркотики, становить реальну загрозу для суспільства. Такі люди не влаштовуються на роботу, ображають рідних і друзів, скоюють злочини. Підлітки – наркомани в майбутньому позбавляються можливості мати дітей або народжують малюків з вадами розвитку.  З метою боротьби із розповсюдженням наркотиків, залучення уваги громадськості до проблеми Генеральна асамблея ООН в 1987 році виступила з ініціативою встановлення відповідної дати. З тих пір 1 березня – День боротьби з наркоманією та наркобізнесом.

 



У в’язку із відзначенням Міжнародного дня боротьби з наркоманією, співробітниками сектору по роботі з персоналом Чортківської установи виконання покарань (№ 26) та працівниками пункту охорони здоров’я установи для персоналу організовано та проведено лекцію на тему: «Наркотики – це азартна гра, в якій людина програє власне життя».

 

Даний захід проводяться для розширення знань співробітників установи про наркоманію, її вплив, для сформування розуміння того, що вживання наркотичних засобів недопустиме, така поведінка є девіантною, тобто відхиляється від загальних норм і правил в суспільстві.

 

 «Здоров’я — це безцінний дар природи, який дається, на жаль, не назавжди, його потрібно берегти. Але здоров’я людини багато в чому залежить від неї самої, від способу її життя, умов праці, харчування, її звичок».

 

Ганна Маньовська,

старший інспектор (з виховної та

соціально-психологічної

роботи з персоналом)

сектору по роботі з персоналом   

Чортківської установи виконання покарань (№ 26)

управління ДПтС України в Тернопільській області        

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Інтерв'ю
Віндовс
19:10, 20 Січня, 2025

Колишній дезінсектор з Тернополя, тепер бореться з окупантами

ТОП новини тернопільщини: