Понад два роки вважався безвісти зниклим: підтвердили загибель тернополянина Андрія Скоропляса
Чоловік став на захист України й залишався в строю до останнього подиху.
Про втрату колеги повідомили у соцмережах КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2», де працював воїн.
Майже два роки рідні, близькі та колектив лікарні жили між надією і тривогою, чекаючи на звістку, яка, на жаль, принесла гірку правду.
На 53-му році життя Андрій Сорокоплям загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.
Колектив лікарні щиро співчуває родині, друзям і побратимам Андрія.
«Його шлях – це шлях гідності, мужності й відданості Україні.
Нехай Господь допоможе вам вистояти в цьому невимовному болю та збереже світлу пам’ять про нього у серцях усіх, хто знав і шанував», – йдеться у повідомленні.
Вічна і світла пам’ять захиснику України.
Нехай душа спочиває у Царстві Небесному.
Читайте також: На війні загинув працівник Тернопільського медуніверситету Ігор Степанов
Останні новини:
- Чому тарифи на воду зафіксували на рівні 2022 року та як це вдарило по бюджетах громад у 2026-му
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному
- На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено