Упродовж чотирьох місяців цього року до місцевих бюджетів Тернопільської області від платників надійшов 1 млн 235 тис. грн збору за місця для паркування транспортних засобів.
Зокрема, фізичні особи – платники податків сплатили за січень-квітень 2024 року 609,8 тис. грн збору за місця для паркування, а юридичні особи – 625,2 тис. гривень.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- За пів року платники податків Тернопільщини отримали 56,5 тисяч адмінпослуг
Нагадуємо, що платник збору за місця для паркування транспортних засобів, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов’язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.
Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС
у Тернопільській області