Полювання на самокатників у центрі Тернополя: муніципали та поліція влаштували рейди пішохідною зоною

Опубліковано:
18 Травня, 2026 о 17:09
Полювання на самокатників у центрі Тернополя: муніципали та поліція влаштували рейди пішохідною зоною
Полювання на самокатників у центрі Тернополя: муніципали та поліція влаштували рейди пішохідною зоною

У Тернополі взялися за жорсткий контроль водіїв персонального електротранспорту. Муніципальна інспекція разом із патрульними вийшли на вулиці середмістя, аби очистити пішохідні зони від порушників на електросамокатах.

Перші результати перевірок за тиждень:

Під час рейдів правоохоронці не лише розмовляли, а й виписували цілком реальні штрафи. Наразі складено 4 адміністративні матеріали:

  • На дорослих: Оформили 1 протокол за ст. 152 КУпАП (Порушення правил благоустрою територій міст). За це загрожує штраф від 340 до 1360 гривень.
  • На батьків підлітків: Склали 3 протоколи за ч. 3 ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей). Оскільки діти ганяли на самокатах у заборонених місцях, відповідати й платити штрафи за них будуть матір чи батько.

У міськраді ще раз суворо нагадали: пішохідна зона — для пішоходів, а за витівки неповнолітніх на самокатах законодавство передбачає пряму відповідальність їхніх батьків.

Читайте також: У Тернополі чoлoвік зaвдaв дружині близькo десяти нoжoвих пoрaнень

У Тернополі чoлoвік зaвдaв дружині близькo десяти нoжoвих пoрaнень

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Тернопільська міська рада
Теги: #електросамокати, #муніципали, #Самокати
Статті
Інтерв'ю
штурман
06:12, 14 Травня, 2026

«Моє завдання – доставити бійцям на позицію все необхідне для оборони», – штурман бойової машини Ігор Гайдан

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: