Політика чи не політика. Арешти у Дніпропетровську, суди над депутатами – це політичні репресії чи професіоналізм силовиків? Ці події викликали хвилю обговорення по всій Україні. Тернополяни теж мають власну думку щодо цього. І кажуть: злодіїв в тюрму. Проте хто є злодієм – ті, кого затримуть чи ті, хто їх затримують – покаже час.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера