Працівники Гусятинського відділення поліції Незаконне інкримінують зберігання та носіння зброї 29-річному жителю одного із сіл району. Поліцейські виявили у чоловіка пістолет Макарова та набої до нього.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як розповів начальник сектору кримінальної поліції Гусятинського відділення поліції Василь Бурейко, реалізуючи оперативну інформацію, правоохоронці викрили чоловіка, який незаконно зберігав зброю та боєприпаси. Небезпечні предмети – пістолет Макарова та набої – молодик носив з собою. На запитання правоохоронців навіщо, він не зміг відповісти. Як пояснив, зброю знайшов на сміттєзвалищі під час пошуку металобрухту.
З’ясувалося, житель Гусятинщини вже не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців: він був судимий за крадіжку та незаконне зберігання зброї.
Вилучений пістолет та набої поліцейські направили на експертизу для встановлення їх придатності до стрільби.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).