Днями на території гаражного кооперативу, що у Тернополі, розгорівся конфлікт між двома місцевими жителями. Хто правий, а хто ні, чоловіки з’ясовували навкулачки. Тепер же ступінь вини кожного із забіяк встановлюють міліціонери.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За словами одного з учасників сварки, 36-річного жителя обласного центру, він саме ремонтував автівку, коли на нього ледь не наїхала іномарка. Чоловік зробив зауваження водієві, на що той відреагував несподівано агресивно. Зав’язалася бійка.
Хтозна чим би все закінчилося, як би не втрутилися свідки і не розборонили чоловіків.
Згодом учасники бійки звернулися із заявами до міліції. Правоохоронці очікують на результати судово-медичної експертизи, яка визначить ступінь тяжкості отриманих тілесних ушкоджень кожного із учасників конфлікту. Щодо чоловіків розпочато кримінальні провадження з попередньою кваліфікацією статті 125 ККУ – умисне легке тілесне ушкодження.
СЗГ УМВС України
в Тернопільській області