Після операції Яна Зінкевич почувається добре і йде на поправку
Після проведеної 10-ти годинної операції Яна Зінкевич почувається добре. Проце реабілітації а розпалі: з’явився апетит, розробляє легені веселою іграшкою. Смакує полуницею. Загалом не здається.
Нагадаємо, що волонтерка-медик Яна Зінкевич 5 грудня потрапила в ДТП під Дніпропетровськом, її в тяжкому стані доправили до лікарні. Аварія трапилася близько 4 ранку поблизу міста: авто злетіло зі слизької траси і кілька разів перекинулось, жінку викинуло з машини, вона отримала, зокрема, тяжкі ушкодженням хребта.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Операція у Яни Зінкевич пройшла успішно. Госпітальєрка вже при свідомості
Довідково: Яна Зінкевич – доброволець-медик, керівник медичного управління «Добровольчого українського корпусу», засновник батальйону «Госпітальєри» Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Вона врятувала з-під обстрілів понад сто бійців. 1 грудня 20-річна жінка отримала орден «За заслуги» ІІІ ступеня.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина