Після поранень та обстрілів фосфорними бомбами зупинилося серце Івана Кучми з Тернопільщини

Опубліковано:
29 Січня, 2025 о 12:18

Підгаєцька громада знову в скорботі…

Помер наш земляк, військовослужбовець Кучма Іван Іванович із села Юстинівка, боєць 55-ї бригади, військова частина А4248.

Іван народився 18 квітня 1980 року. Після двох поранень та обстрілів фосфорними боєприпасами його серце зупинилося вдома… Він був воїном, який виконував свій обов’язок перед Україною.

Панахида відбудеться сьогодні, 29 січня, о 18:00 у його домі в селі Юстинівка. Чин похорону — завтра, 30 січня, о 14:00 годині.

Про зустріч тіла повідомимо додатково.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Івана. Світла пам’ять про нього житиме в серцях усіх, хто знав і шанував його.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #війна, #іван кучма
Статті
Інтерв'ю
Марія Матіос
14:30, 5 Березня, 2026

Письменниця Марія Матіос: «Мені найцікавіше досліджувати людину в обставинах часу»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: