Письменник і журналіст із Сум, головний редактор суспільно-політичної газети «Панорама» Євген Положій репрезентував у Тернопільській обласній науковій бібліотеці свій новий роман «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей». У книжці зібрано та художньо оформлено близько сотні розповідей військових, які вижили пісял Іловайського «котла». Євген Положій каже, що ці військові у дуже важкому психологічному стані, адже для них, звиклих до мирного життя, це був перший (а для декого – останній) бій. Тому книжка вийшла «важкою». Однак, як переконаний Євген Положій «Про війну треба писати чесно… І якщо вони змогли це пережити, то зможемо прочитати і ми».
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Роман не лише про події під Іловайськом. Він загалом про війну, яка так чи інакше торкається кожного. Проте події тої жахливої трагедії старанно замовчуються у вищих владний і військових ешелонах. Книга покликана розповісти про справжній героїзм і подвих наших солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, про людяність в умовах війни.