У Тернополі з початком холодної пори року спостерігається справжня концертна навала. До того ж артистів, котрих нам пропонують послухати і побачити, як кажуть, до кольору, до вибору: і класика, і фольклор, і рок, і популярна музика. Подумати тільки: упродовж місяця в Тернополі виступлять навіть дві акапельні команди!
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Ювілейний концерт ManSound на сцені обласного драмтеатру заплановано на 27 листопада. А 20 грудня традиційним концертом напередодні Нового року тернополян порадують улюбленці публіки вокальна формація «Піккардійська терція». Їхній виступ на сцені ПК «Березіль» відбудеться в рамках туру містами Західної України, в програмі якого шість обласних центрів: Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Чернівці та Івано-Франківськ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Віктор Павлік вітатиме теребовлянців зі старим Новим роком