Підвищення ефективності контакт-центрів за допомогою ШІ: поради від Global Bilgi

Опубліковано:
25 Червня, 2024 о 11:48

Global Bilgi, лідер українського ринку аутсорсингу контакт-центрів, займається не лише наданням безпосередньо послуг з аутсорсингу, але й розробкою програмного забезпечення для контактних центрів. Компанія активно впроваджує штучний інтелект (ШІ) у свої рішення, допомагаючи підвищити ефективність і якість обслуговування клієнтів. Пропонуємо вашій увазі кілька порад від експертів Global Bilgi про те, як ШІ може змінити ваш контакт-центр на краще.

Використовуйте чат-ботів для автоматизації запитів

Інтеграція чат-ботів з ШІ може значно зменшити навантаження на операторів, автоматизуючи обробку стандартних запитів. Чат-боти можуть ефективно відповідати на часті запитання, здійснювати первинну фільтрацію звернень та перенаправляти клієнтів до відповідних фахівців. Це дозволяє операторам зосередитися на більш складних завданнях, що вимагають людського втручання. Особливо корисним є впровадження чат-бота в онлайн-чат для сайту. Це забезпечує миттєву взаємодію з клієнтами, та покращує показники клієнтської лояльності.Впроваджуйте інтелектуальні CRM-системи

ШІ може суттєво покращити функціональність CRM-систем, роблячи їх інструментами для аналізу та прогнозування. Інтелектуальні CRM-системи можуть автоматично аналізувати історію взаємодій з клієнтами, виявляти тенденції та прогнозувати майбутні потреби. Це допомагає компаніям пропонувати більш персоналізовані рішення та підвищувати рівень задоволеності клієнтів. Використання CRM системи для бізнесу на основі ШІ дозволяє автоматизувати процеси та приймати обґрунтовані рішення на основі даних.

Застосовуйте прогнозну аналітику для оптимізації ресурсів

Прогнозна аналітика на основі ШІ допомагає передбачати пікові навантаження на контакт-центр й відповідно до них планувати робочі зміни. Це допомагає уникнути перевантаження операторів у пікові години, та забезпечити оптимальний рівень обслуговування клієнтів.

Прогнозна аналітика також може використовуватись для оптимізації розподілу ресурсів та  визначення найбільш ефективних каналів комунікації в омніканальному контакт-центрі.

Використовуйте інтелектуальну маршрутизацію дзвінків

Інтелектуальна маршрутизація дзвінків на основі ШІ дозволяє направляти клієнтів до найбільш компетентних або відповідних запиту операторів для вирішення їхніх питань. Технологія використовує алгоритми машинного навчання для аналізу великої кількості даних кожної взаємодії, включаючи демографічні дані клієнтів, аналіз настроїв, транскрибацію розмов та історію звернень. На відміну від звичайних систем автоматичного розподілу дзвінків (Automatic Call Distribution), інтелектуальна маршрутизація враховує більше параметрів, що робить процес більш ефективним.

Розширюйте можливості самостійного обслуговування

ШІ дозволяє значно покращити можливості самостійного обслуговування для клієнтів. Віртуальні асистенти, такі як чат-боти та голосові боти, можуть надавати клієнтам інформацію та вирішувати запити цілодобово, без участі операторів. Серед переваг ШІ, які вже зараз покращують ефективність роботи контактних центрів, можна виділити:

  • розпізнавання природної мови;
  • персоналізовані рекомендації;
  • автоматизоване вирішення стандартних запитів;
  • навчання та адаптація на основі нових даних.

Розширення можливостей самостійного обслуговування шляхом впровадження ШІ не тільки покращує досвід клієнтів, але й приносить значні вигоди для компаній. Знижується навантаження на операторів, скорочується час очікування, покращується клієнтський досвід (Customer Experience) та загальний рівень задоволеності клієнтів.

Висновок

Штучний інтелект суттєво підвищує ефективність роботи контакт-центрів, автоматизуючи рутинні завдання, покращуючи аналітику та підвищуючи рівень задоволеності клієнтів. Компанія Global Bilgi активно впроваджує ШІ у свої рішення, допомагаючи своїм клієнтам досягти нового якісного рівня сервісу. Якщо ви прагнете підвищити ефективність свого контакт-центру та знизити операційні витрати, зверніться до експертів Global Bilgi для впровадження передових технологій в роботу вашого центру обслуговування.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #контакт-центр, #штучний інтелект
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених
22:20, 11 Липня, 2024

Історії з фронту від “князівського” воїна про піхоту, військову хитрість та полонених

Блоги

ТОП новини тернопільщини: