20 березня у Тернополі відбулася перша загальноміська толока, під час якої працівники міської ради, комунальних підприємств, організацій та небайдужі тернополяни разом вийшли прибирати місто, а саме – сквери, парки та інші зелені зони.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
В результаті проведених робіт під час толоки, у якій взяли участь не менше тисячі осіб, було очищено зелені зони між вул. Слівенською та вул. Малишка, між вул. Винниченка та Будного, між вул. Текстильною та вул. Фабричною, вулиці Микулинецьку, Кривоноса, Лепкого, Д. Галицького, 15 Квітня, проспекти Злуки та С.Бандери, скверу Миру та парків міста.
Працівники закладів охорони здоров’я впорядковували прилеглі та закріплені території на площі 1,3 га, а навчальних закладів – 17,3 га. Небайдужі тернополяни прибрали території міських кладовищ на вул. Микулинецькій та біля с. Підгороднє, а також впорядковували на цій території пам’ятки та меморіальні комплекси.
Працівники ТзОВ «ТерКомуналСервіс» цього дня очищали прибордюрні ділянки проїзної частини вулиць та організували вивезення відходів, які були зібрані під час толоки, а це – близько тисячі поліетиленових пакетів сміття.
Нагадаємо, що толока відбулася у рамках двомісячника благоустрою. Наступний такий захід відбудеться 3 квітня.