Вишиті хрестиком та виткані бісером тризуби, а також намальовані жовто-блакитні і чорно-червоні медальйони. Можуть бути патріотичною прикрасою, оберегом чи подарунком. На ці речі – великих попит закордоном. А особливо їх чекають бійці на сході. Для них – це символ перемоги та українського духу.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
До співпраці запросили тернопільські школи – дівчата вишивали медальйони на уроках трудового навчання. Вийшло кілька сотень. Вартість одного – 100 гривень. Продаючи їх, таким чином волонтери отримують кошти, щоб придбати необхідні речі для військових. А нещодавно втілили в життя ідею одного з бійців – брелоки та медальйони з патронів. Проте, не сучасних, а з часів Першої світової війни. «Краще куля на грудях, ніж у грудях, – кажуть військові. А ще у них є таке повір’я: що до Бога солдат приходить із патроном», – каже волонтер «Самооборони Майдану Тернопільщини» Лілія Мусіхіна.
Волонтери радо зустрічають усіх, хто хоче долучитися до їхньої праці. Бо робочих рук і справді не вистачає. А ще традиційно бракує коштів та ліків. Зокрема антибіотиків, проти застудних та кровоспинних засобів.