Одне з найважливіших наших завдань — забезпечення повернення військових до мирного життя (Фото)

Опубліковано:
22 Липня, 2015

Через військові дії на Сході України виникла потреба створення центрів якісної психологічної допомоги військовослужбовцям, які повернулися із зони проведення АТО. Спеціалісти запевняють, що фізичні поранення лікуються набагато простіше, ніж психологічні травми.

 Саме тому, з ініціативи голови РДА Ігоря Яворського, при Зборівській райдержадміністрації у рамках соціального проекту «Наша ініціатива – наша ідея» працюватиме практикуючий психолог Олена Бартош. Як дружина професійного військового, учасника АТО, жінка вже має досвід роботи у цій сфері. Адже пані Олена була учасницею сплаву по річці Дністер, організованого для відпочинку наших захисників, що повернулися із зони бойових дій та їхніх сімей.

 

Олена Бартош успішно склала іспит  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу охорони здоров’я райдержадміністрації та буде прийнята на роботу.

 

 

Тепер спеціаліст, крім надання практичної допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин, тісно співпрацюватиме із сектором з питань мобілізаційної та оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, а також «Волонтерським штабом « Зборів», а також іншими соціальними службами та організаціями.

 

«Багатогранність завдань медичної реабілітації постраждалих в АТО потребує ефективного функціонування цієї системи як самостійного напряму клінічної та соціальної медицини. Завдання, які має вирішувати реабілітаційна медицина, не закінчаться з останнім пострілом на війні чи з останнім виписаним з госпіталю солдатом. Це проблема найближчих десятиліть. І від того, хто її вирішуватиме, залежить багато. Натомість на сьогодні в Україні відсутня така медична спеціальність, як “медична реабілітація”», – зазначив керівник району під час співбесіди з пані Оленою.

 

«Дивлячись на ситуацію в країні, відомо, що учасники бойових дій на Сході України переживають психоемоційний стрес і саме робота психолога є важливою ланкою допомоги нашим патріотам в адаптації до соціального середовища», – в свою чергу сказала Олена Мирославівна.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: