Один з кандидатів на посаду мера Тернополя використовує поліцію для політичної агітації

Опубліковано:
5 Жовтня, 2015 о 08:23

Громадянська мережа ОПОРА вже повідомляла про використання зображення поліцейських у на рекламних матеріалах політичної партії «БПП «Солідарність» у Одесі та Миколаєві. В Тернополі кандидат у мери від цієї ж політичної сили, використовує факт створення новою поліції у місті для своєї агітації.

 Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА  повідомив, що в одному із супермаркетів м.  Тернополя по вул. 15 квітня, при вході та виході, розміщено рекламний плакат Ігоря Вонса, на якому зазначено: «з 14 жовтня в Тернополі нова поліція», також зображено емблему Національної поліції України.

 

0 ternopil I Vons2

 

Зазначимо, що 14 жовтня в Тернополі стартує набір в патрульну поліцію.

 

ОПОРА, ще раз нагадує, що відповідно до ст. 10  Закону України «Про Національну поліцію» від 02 липня 2015 р., поліція є політично нейтральною, і відповідно до частини 2, цієї ж статті, у своїй діяльності є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань.

 

Варто додати, що на жодних агітаційних матеріалах не було вказано вихідних даних, як того вимагає ч.2 ст. 56 Закону України «Про місцеві вибори», тобто має бути вказано відомості про замовника та установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб відповідальних за випуск.

 

Також аналогічні матеріали із Ігорем Вонсом  було зафіксовано в газетах міста та області («Нова Тернопільська газета», «Газета номер один», «У кожен дім»  «Свобода») які, на нашу думку, мають ознаки прихованої реклами, і суперечать ч.3 ст.9 Закону України «Про рекламу»,  яка говорить, що інформаційний чи редакційний матеріал, в якому привертається увага до конкретної особи та який формує або підтримує обізнаність та інтерес читачів щодо цієї особи, є рекламою і має бути вміщений під рубрикою «Реклама» чи «На правах реклами».

 

Потрібно зазначити, що Ігоря Вонса було зареєстровано як кандидата на посаду міського голови Тернополя від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», згідно рішення Тернопільської міської виборчої комісії, ще 01 жовтня.

 

0 Vons G Nomer Odyn

0 Vons G Nomer Odyn 2

0 Vons G Nomer Odyn 3

0 Vons G Nomer Odyn 4

 
За коментарями звертайтеся:
координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Тернопільській області
Ігор Процик тел.0634546661
прес-секретар Ольга Галушка  тел. 0932380812
e-mail: ternopil@opora.org.ua
 
 
 
Довідково:
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: