Два нових тролейбуси, які наприкінці грудня прибули до Тернополя із Чехії, вийдуть на маршрути уже до 15 січня 2015 року. За словами директора КП «Тернопільелектротранс» Андрія Мастюха, наразі із зазначених тролейбусів один повністю готовий до курсування містом, із іншим ще працюють спеціалісти.
Перегляньте також:
- Тернопіль для ЗСУ: понад 3200 військових забезпечено фінансовою підтримкою
- Тернопіль для ЗСУ: потужна партія безпілотників для військових підрозділів
«Уже до 15 січня два тролейбуси, які прибули із Чехії, будуть перевозити пасажирів на тих маршрутах, де є необхідність, – розповідає Андрій Мастюх. – Загалом містом уже курсує шість нових тролейбусів, які були придбані минулого року за кошти міського бюджету, а днями на маршрути вийдуть ще два».
Міський голова Сергій Надал розповідає, що лише за останні три роки було закуплено 30% нової техніки у тролейбусне депо, тобто 18 нових тролейбусів. І все це відбувається у рамках реалізації міського проекту «Екологічний транспорт», яким передбачено забезпечення міста новими тролейбусами та прокладання нових кілометрів тролейбусних ліній.
Нагадаємо, що на сьогодні уже більшість тролейбусів міста обладнані безкоштовним доступом до Wi-Fi мережі Інтернет та телевізійними екранами.