Керівник Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк переконаний, що після подорожчання вартості газу, зростання тарифів на тепло, гарячу воду наступним кроком буде подорожчання продуктів харчування, одягу тощо. А це призведе до ще більшого зубожіння людей і різкого падіння платоспроможності українців.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
«До сьогодні субсидії отримувало близько 35% населення країни. Зараз на соціальну допомогу з оплати за житлово-комунальні послуги претендуватиме майже 80% населення. З приходом осені та зими, а відтак і новими сумами в платіжках, держава просто не зможе субсидіювати мешканців. Отже, на жаль, вже скоро ми усі зіткнемося із комунальним колапсом», – наголосив М. Цимбалюк.
Зазначимо, що у ВО «Батьківщина» оскаржать в суді незаконне рішення регулятора щодо підвищення тарифів та звернуться за підтримкою до профспілок, оскільки вже зараз є сумніви щодо справедливого рішення суду.