Не будьте байдужі: для дітей, які осиротіли через війну, збирають кошти на табір відпочинку

Опубліковано:
6 Квітня, 2024

Дiти, якi стали сиротами через вiйну… Хто вони? Як їх пiдтримати? Чим допомогти? Командi дитячого табору GeekWorld Camps цi запитання не дають спокою. Тому вони запустили благодiйний збiр. Щоб хоча б 16 дiтей, батьки яких загинули на вiйнi, змогли безкоштовно вiдвiдати лiтнiй табiр вiдпочинку. Для цього потрiбно 248 тис.грн.

У таборi GeekWorld Camps розроблена насичена програма:  рiзноманiтнi майстер-класи, лицарськi поєдинки, вогняне шоу, дебати, змагання, екскурсiї та iгри. Програми табору розрахованi на дiтей вiком вiд 7 до 17 рокiв.Новачки (7-11 рокiв) вiдкриють для себе свiт пiратства з його пригодами та авантюрами. Це буде пригодницький табiр “Скарби Капiтана”, . Для старших вихованцiв (12-17 рокiв) створили 3 табори “Життя в природi”, “Повернення Цезаря” та “Сутiнки республiки”.
Тепла атмосфера, новi друзi, посиденьки з гiтарою бiля ватри та новi вмiння – те, що потрiбно для зменшення тривоги та вiдпочинку вiд постiйного стресу.

Будь-хто може долучитися до меценатської програми. Ось тут посилання на монобанку: https://send.monobank.ua/jar/7bk6JQ8uQy. Кожна закинута гривня важлива. Пам’ятатйе, що зробити свiт кращим насправдi дуже просто – перейти на банку i зробити донат.

Для контакту: +380 96 773 29 15 – органiзатор збору й таборiв Самуляк Петро.

Для безкоштовного таборування дітей, чиї батьки загинули на війні

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #GeekWorld Camps
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: