Таку висловив тернопільський політолог Ігор Качмарський.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
“Добрий самарянин” і “Наш край” — на мою думку, звичайні технологічні політпроекти, які з’являються пачками перед кожними виборами. На сході “Наш край” — партія так званих господарників, до якої сховалися мери великих міст, що раніше були членами Партії реґіонів. В Галичині таких небагато, тому успіх цієї сили під сумнівом.
УКРОП пов’язують з Ігорем Коломойським, який не має бізнес-інтересів в Тернопільській області. Через це, крім дуже великої кількості зовнішньої реклами, про місцевих “укропів” мало що відомо.
Найцікавішим із нових проектів, як мені видається, є Українська галицька партія. Без великих грошей, зате з цікавими людьми. В Тернополі це лідери та активісти місцевої Самооборони Майдану. Шанси виграти вибори у згаданих партій невисокі, власне, через їх кількість. Виборці губляться в розмаїтті нових назв і гасел. Може, так було задумано від початку?