Наркоторгівля в Тернополі повинна бути зупинена, – ТМР (Звернення до правоохоронців)

Опубліковано:
20 Липня, 2015

В одному з Інтернет-видань Тернополя була розміщена інформація про затримання працівника муніципальної поліції міста Тернополя. Дана інформація не є офіційною і стаття не підписана автором публікації, у ній немає посилання на офіційні документи УМВС. Тому Тернопільська міська рада робить офіційний запит до УМВС в Тернопільській області щодо підтвердження або спростування інформації, опублікованої в Інтернет виданні «Тернополяни». Оскільки у публікації згадується особа з прізвищем Якимець, що дійсно раніше працювала в муніципальній поліції Тернополя, міська рада звертається до УМВС в Тернопільській області із запитом чи дійсно була затримана група наркоторговців, на чолі з паном Якимцем, яка здійснювала міжнародний трафік наркотичних речовин та організацію їхнього продажу на території міста Тернополя в нічних клубах. 

 Додатково просимо УМВС вказати в яких саме нічних клубах Тернополя здійснювався продаж наркотичних препаратів. Якщо інформація про продаж наркотиків у нічних клубах підтвердиться – Тернопільська міська рада, відповідно до законодавства, буде ініціювати припинення діяльності таких закладів.

 

Тернопільська міська рада постійно проводить спільні заходи і спеціальні перевірки із залученням працівників правоохоронних органів відносно працівників муніципалітету Тернополя.

 

В даній статті анонімній автор пов’язує пана Якимця з заступником міського голови В.Камінським, у якого він, начебто, був шофером. Ця інформація не відповідає дійсності. Пан Якимець, згідно посадових обов’язків, здійснював контроль за дотриманням правил благоустрою міста. Він не виконував обов’язки водія жодного з посадовців Тернопільської міської ради. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернопільська міськрада: від хабарів до наркотиків

 

Тернопільська міська рада в черговий раз звертається до всіх тернополян з проханням надавати інформацію про будь-які факти зловживань та порушення законодавства працівниками міської ради безпосередньо на сайт Тернопільської міської ради (rada.te.ua) або до правоохоронних органів.

 

Тернопільська міська рада наголошує, що всі перед законом рівні і повинні нести відповідальність за свої дії або вчиненні правопорушення. Якщо слідством буде доведено, що дана особа відповідальна за вчинення злочину, вона повинна нести повну відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

Відділ зв’язків з громадськістю
та засобами масової інформації Тернопільської міської ради

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: