На сесії міської ради, яка відбувається 26 січняяка, планують розглянути проект рішення, відповідно до якого дружина відомого громадського активіста та депутата обласної ради Олександра Башти отримає земельну ділянку в Тернополі.
Зокрема, проект рішення №59 дозволяє отримати сімї Башти майже пів гектара для ведення селянського господарства на вулиці Глибока долина в місті Тернополі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Нагадаємо, що Олександр Башта відомий своєю критикою дій Президента, однак був довіреною особою у кандидата в депутати до Верховної ради України Олексія Кайди, який іменем Президента прикривався, показуючи, що він єдиний узгоджений кандидат.
Сам Олександр Башта став депутатом обласної ради від ВО “Свобода” на минулих місцевих виборах.