Нардеп Михайло Головко має зауваження до програми дій уряду

Опубліковано:
12 Грудня, 2014

На словах усе красиво, однак конкретики фактично немає. Ми чули про нібито скорочення дефіциту Пенсійного фонду, уряд планує запровадити оподаткування спеціальних пенсій. Однак “Свобода” наполягає, щоби ці пенсії було узагалі скасовано. Беззаперечним є те, що влада мала би боротися з тінізацією економіки, але конкретних дієвих кроків уряд не пропонує. Ми вказуємо, як це робити: затвердити нашу законодавчу ініціативу про розірвання угоди з Кіпром про уникнення подвійного оподаткування. Без цього кошти і далі виводитимуть в офшори та уникатимуть оподаткування, що є ключовою причиною величезного б’юджетного дефіциту.

Окрім цього, незрозуміла позиція щодо намірів уряду дозволити приватизацію 1 200 стратегічних державних підприємств. Це робитимуть для кого – на замовлення олігархів? Це що – “різдвяний розпродаж” зі знижкою для кількох десятків багатіїв? “Свобода” вважає це недопустимим, бо продаж стратегічних підприємств призведе до остаточного знищення української економіки.

На нашу думку, основні кроки уряду, навпаки, мають бути спрямовані на боротьбу з олігархічним класом, який паразитує на мільйонах українців. Натомість бачимо чергове їм потурання. У програмі немає і слова про підняття ренти за користування природними ресурсами, в тому числі за видобуток нафти і газу, що є одним з основних джерел надприбутків олігархів. Загалом враження таке, що цей уряд, які і попередні, хоче перекласти тягар економічної кризи на пересічних українців. На наше переконання, ці витрати треба покласти на олігархів, які роками наживаються на українській економіці. Покривати воєнні видатки також мусять олігархи, а не всі українці, які нині ледь зводять кінці з кінцями. Через ці та інші зауваження ми не підтримуємо цю програму дій уряду.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #михайло головко, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #Свобода, #тернопіль, #тернопільські новини, #уряд
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: