Побувати на архієрейській літургії у Зарваниці, взяти участь в освячені води, помолитись до Чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої – усе це змогли зробити тернопільські представники засобів масової інформації на першій професійній прощі журналістів, яка відбулась у неділю 5 червня.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Захід провели перед професійним святом медійників. Участь у прощі взяло близько 50-ти журналістів. У Зарваниці вони не лише збагатились духовно, а й вшанували пам’ять полеглих колег під час Революції гідності та в зоні АТО.