На стратегічній точці «Небо», фактично на найвищій точці в Пісках під Донецьком, ведеться спостереження за ворогом та корегування вогню. Тутешніх військових називають «очима» українських Збройних сил. В інтерв’ю Радіо Свобода один з бійців, доброволець батальйону «Правий сектор» з позивним «Захар» розповів про військові будні та звернувся до українських політиків із проханням рішучих дій та наказів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відео можна переглянути ТУТ