Сьогодні у римо-католиків Свят-вечір. А завтра, 25 грудня, вони відзначатимуть одне з найбільших свят – Різдво Христове. Існує традиція в день Святого вечора не їсти до настання темряви – в спогад про Вифлеємську зірку, яка сповістила волхвів і пастухів про народження сина Божого. Завтра в костелі, що на Східному масиві Тернополя, відправлять святкові Служби Божі о 8.30, 10.00, 11.30 та 18-й годинах.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Оригінально привітав з Різдвом католиків усього світу відомий і як завжди оригінальний і неперевершений художник Олег Шупляк. Браво, Майстре!