Міський голова Тернополя Сергій Надал проігнорував смолоскипну ходу, організовану ВО «Свобода» вчора, 1 січня у честь 106-ої річниці від дня народження Степана Бандери.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
З джерел близьких до згаданої політсили, мер відправився знову відпочивати у Європу. Він є давнім любителем гірських лиж, тому його вибір впав на засніжені та доглянуті Альпи.
Не захотіли місити заболочені тернопільські центральні вулиці і будь-хто із членів виконкому, заступників та керівників управлінь міськради. До речі, новорічні поїздки Надала не є новиною. Минулого року під революційних подій Майдану пан Сергій також дозволив собі відпочинок у Європі. Окремі громадські діячі повідомляли і про те, що політик встиг у цей час придбати житло у кількох точках Європи.
Як відомо голова Тернопільської обласної Василь Хомінець також не визначився зі своєю політичною приналежністю. Він, як і його вірний слуга керівник апарату представницького органу області Ігор Дулеба, побажали продовжити святкувати прихід Нового 2015-ого року, а ніж марширувати разом із побратимами у честь провіднику ОУН Степана Бандери.
Нагадаємо, вчора у Тернополі відбулася смолоскипна хода у честь 106-річниці від дня народження провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери. Кількасот людей пройшли ходою від проспекту Перемоги до Руської і Театрального майдану. Кінцевою пунктом був памятник Герою України. Організаторами акції було Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
Очолювали колону голова міської «Свободи» Роман Навроцький, обласної Володимир Стаюра, заступник голови ОДА Леонід Бицюра, нардеп Михайло Головко і керівник фракції націоналістів в облраді Марія Чашка.