Над Широкиним підняли червоно-чорний прапор (Фото)
Над Широкиним під Маріуполем замайорів прапор “Правого сектора”.
Бійці підняли його у найнебезпечнішій точці на мапі напівокупованого селища.
Про це повідомляє сайт Сектор Правди. Червоно-чорний прапор поруч з жовто-блакиткним вивісили на дзвіниці, яка стоїть у найвищій точці Широкиного. Цю місцевість добре проглядають ворожі сили та постійно прострілюють. Тому вивісити прапор саме тут — справа честі для захисників української землі.
На зухвалий вчинок наважились розвідники ДУК і 5 ОБАТ разом з бійцями 8-ї окремої роти ДУК ПС. Хлопці прокоментували це так: “Хай всі знають, хто тут господар”. Нагадаємо, керівництво АТО не збирається відводити війська з Широкиного поблизу Маріуполя, яке постійно обстрілюється з боку російсько-терористичних військ.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина