Шановні працівники торгівлі та громадського харчування!
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Щиро вітаю вас з професійним святом. Дана сфера діяльності є, мабуть, найпоширенішою серед усіх видів економічної діяльності і покликана задовольняти повсякденні потреби найрізноманітніших верств населення. Це, також, важливий сегмент у наповненні бюджетів усіх рівнів. Завдяки вашій праці урізноманітнюється та розширюється споживчий ринок, підвищується якість товарів. За останні роки мережа торгівлі та громадського харчування в місті та населених пунктах Тернопільського району стала сучаснішою і ближчою до потреб людей, поліпшилася культура обслуговування.
Тож, бажаю усім вам міцного здоров’я і благополуччя, удачі та нових професійних здобутків.
З повагою Петро Якимчук,
начальник Тернопільської ОДПІГУ ДФС у Тернопільській області