Біля тернопільського вокзалу хочуть покращити дорожній рух та розвантажити вулицю Живова. Про це розповів заступник міського голови Владислав Стемковський.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– На вул. Живова дуже велика кількість маршрутів громадського транспорту, також багато машин приїжджає на ринок, – в результаті утворюється транспортний хаос, – каже заступник міського голови Владислав Стемковський. – Інтенсивність руху транспорту велика, навантаження колосальне і це призводить до того, що не залишається вільної смуги.
Взагалі на цій вулиці дуже повільний трафік, продовжує пан Стемковський. Особливо в базарні дні. Тоді проїхати ділянку 500 метрів можна за 10-15 хвилин.
– Ми впорядкували вул. Шептицького, розігнали там стихійну торгівлю і там є місця для стоянки. Тому зараз за дорученням міського голови ми замовили зміну організації дорожнього руху на Живова. І в тій ділянці взагалі хочемо забрати автостоянки, щоб покращити дорожній рух. Але без допомоги ДАІ ми нічого зробити не зможемо. Там будуть стояти відповідні дорожні знаки про те що і зупинка, і стоянка заборонені, – зазначив Стемковський.
Тим, хто приїхав на ринок, радять зупинятися на вул. Шептицького, – там є багато місця для автостоянок.
– Не обов’язково ставити машину поряд з тим місцем, де ви хочете щось купити, – каже він. – Цілком нормально пройтися декілька метрів туди, де є стоянка. – Зараз ми будемо узгоджувати систему дорожнього руху з ДАІ та змінювати знаки та розмітку.