Добрий самарянин з перших сторінок тернопільських газет та з біг-бордів вітає жителів Тернопільщини з національним святом – Днем незалежності.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Освічені жителі бандерівського краю шоковані!
Що на Тернопільщині забув житель російського міста Самара, невже «кремлівська» провокація чи реванш «регіоналів»? Адже, згідно українського правопису, слово самарянин – є похідним від Самари, себто житель міста Самара.
Якби засновники партії, про яку ми зараз говоримо були трохи грамотнішими, то мали б назвати своє дітище «Добрий Самаритянин». В такому випадку всі б зрозуміли, що йдеться про біблійного персонажа.
До слова, тернопільські ЗМІ писали про причетність колишнього «регіонала» Ореста Муца до згаданого самарянина, який самаритянином навряд чи колись стане.