На Тернопільщині знов протестують (Фото)
На Тернопільщині в місті Ланівці люди вийшли на протест.
Вони виступають проти функціонування свинарника, нестерпний сморід від якого шириться усім містом. Також у соцмережах місцеві жителі пишуть, що з території свинарника у воду, грунт і повітря потрапляє аміак, який є дуже шкідливим.
Тож ланівчани вимагають закрити свинарник.
Інша ж частина людей виступає проти закриття підприємства, адже люди втратять роботу і чи не єдину можливість заробити собі на прожиття.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина