На Тернопільщині знов протестують (Фото)
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 15 Травня, 2015 о 15:00
25.06.2026
03:35:04
На Тернопільщині в місті Ланівці люди вийшли на протест.
Вони виступають проти функціонування свинарника, нестерпний сморід від якого шириться усім містом. Також у соцмережах місцеві жителі пишуть, що з території свинарника у воду, грунт і повітря потрапляє аміак, який є дуже шкідливим.
Тож ланівчани вимагають закрити свинарник.
Інша ж частина людей виступає проти закриття підприємства, адже люди втратять роботу і чи не єдину можливість заробити собі на прожиття.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026