На Тернопільщині викрито працівника поліції під час одержання хабара
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 24 Лютого, 2016 о 17:23
02.08.2026
21:51:43
Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно інспектора одного із відділів ГУ Національної поліції в Тернопільської області за фактом вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).
Встановлено, що інспектор поліції вимагав 1 тис. грн. за не притягнення до адміністративної відповідальності місцевого жителя, який, керуючи автомобілем порушив Правила дорожнього руху.
Протиправну діяльність працівника поліції викрили правоохоронці під час одержання неправомірної вигоди.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тернопільщині суддя погорів на хабарі в розмірі 54000 грн
На даний час виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального провадження.
Вирішується питання щодо повідомлення інспектору поліції підозри у вчиненні корупційного злочину, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.
21:16, 1 Серпня, 2026
16:43, 31 Липня, 2026