Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно провідного спеціаліста одного з відділів Головного управління Держгеокадастру у області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
Встановлено, що провідний спеціаліст вимагав та одержав від підприємця 1000 доларів США та 200 тис грн за вплив на голову місцевої ради з метою позитивного вирішення питання щодо виділення земельної ділянки для ведення підприємницької діяльності.
20 жовтня 2015 року службовця контролюючого органу затримали працівники прокуратури Тернопільської області спільно зі співробітниками УМВС України в області.
На даний час виконуються слідчі дії з метою повного, всебічного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального провадження. Вирішується питання щодо повідомлення чиновнику підозри у вчиненні зазначеного злочину, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.