На Тернопільщині перевірили понад 4,6 тисяч осіб відповідно до закону «Про очищення влади»

Опубліковано:
2 Листопада, 2015

За інформацією Головного управління ДФС у Тернопільській області, на сьогодні проведено 4655 перевірок достовірності відомостей, зазначених в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру осіб, які підлягають перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади». Перевірки здійснювались за спеціальним алгоритмом, який дозволяє виявляти недостовірність вказаних у декларації відомостей про наявність у суб’єктів декларування майна (майнових прав), а також невідповідність вартості майна (майнових прав), набутого за час перебування на відповідних посадах, доходам, отриманим із законних джерел.

 За результатами таких перевірок у 4615 декларантів правдивість наданих відомостей підтвердилась, у 40 – виявлено недостовірність чи невідповідність даних. Відповідні висновки перевірок направлено запитувачам та Мінюсту.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тернопільським нотаріусам приходиться звітувати в податкову

 

 

Загалом з початку року до підрозділів ДФС у Тернопільській області надійшло 6561 запит на проведення перевірок достовірності відомостей, передбачених Законом України «Про очищення влади».

 

 

Варто нагадати, що відповідно до Закону України  «Про очищення влади» (частина третя статті 1, частина восьма статті 3), особа, яка вказала недостовірні відомості щодо набутого майна та не змогла пояснити його походження, позбавляється на 10-річний термін права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: