На Тернопільщині евакуювали працівників РДА
6 травня близько 11-ої години дня працівниками апарату Чортківської райдержадміністрації було виявлено предмет, схожий на вибуховий пристрій. Про це одразу було повідомлено у відповідні служби.
Як виявилося, дане «замінування» було навчанням, яке проводить КГ АТЦ при УСБУ в Тернопільській області, на предмет координації служб і відпрацювання алгоритму дій під час виявлення вибухово-небезпечного предмету у місцях масового скупчення людей.
Тобто муляжі вибухового пристрою заклали, щоб перевірити готовність усіх служб району до екстрених ситуацій.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина