Вочевидь так обурена громада помстилась за нечуваний випадок цинізму та зневаги до загиблих Героїв. Нагадаємо у Підволочиському районі білборд зі світлинами загиблих в АТО бійців заклеїли передвиборчою агітацією одного кандидата на посаду селищного голови Підволочиська Анатолія Сівчука.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Відтак днями спостерігач від Громадянської мережі ОПОРА зафіскував факти пошкодження білборду кандидата на посаду селищного голови.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У яких списках заховалися колишні регіонали. Усі прізвища
За інформацією спостерігача, білборд кандидата на посаду селищного голови Анатолія Сівчука, який розташований при виїзді з Підволочиська в напрямку м. Волочиськ, був залитий червоно фарбою, а також була здерта частина зображення і нанесено написи чорного кольору.
Зазначимо, що відповідно до ч. 1-3 ст. 157 Кримінального Кодексу України за перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або перешкоджання діяльності іншого суб’єкта виборчого процесу із знищенням чи пошкодженням майна караються обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.