У Тернополі у водоймі парку Загребелля люди виловлюють хвору рибу, у якій є глисти і несуть невідомо куди, тому не гарантовано, що цього небезпечного продукту уже сьогодні немає у продажі. Про це інформують громадські активісти.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зокрема, голова ГО “Скеля” Андрій Об’єщик на своїй сторінці у Facebook написав:
«Увага солітер (глисти) в рибі в парку Загребелля!!!
Сьогодні стали свідками як чоловіки підсаками виловлювали хвору рибу в парку Загребелля і талували її в сумки. Також розказали, що люди приходять в парк і регулярно черпають хвору рибу в цьому місці і несуть її до дому. Тому попереджаємо людей, дана хвора риба може реалізовуватися на наших ринках чи на прилавках магазинів у вигляді тараньки. Після вживання такої риби можна серйозно захворіти. Будьте обережні!
PS. Озеро потрібно лікувати від паразитів!»
Очевидно, що хвору рибу окремі особи виловлювали не для себе, бо знають, що їсти її не можна, а швидше всього – горе-улов намагатимуться продати. Тому, громадські активісти закликають людей бути розумними і через банальне бажання заробити гроші легким шляхом – не наражати на небезпеку здоров’я та життя інших.