Україна плідно співпрацює з Білоруссю та Польщею у багатьох напрямках. Щоби показати результати цього співробітництва, на центральній площі Тернополя організували виставку тематичних світлих. Зокрема, представлені фото кращих проектів, які реалізовували у рамках Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 впродовж 2012-2015 років.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У прикордонних та прилеглих областях України впровадили 117 проектів на більш як 170 млн. євро, а саме: замінили трубопровід та встановили очисні споруди, відремонтували дороги, закупили сучасні медичні автомобілів та ін. Громадяни усіх трьох країн спільно вирішували проблеми на своїх територіях – ці проблеми стосувалися охорони навколишнього середовища, соціального захисту і т.д.
Зокрема: на фото можна побачити, що, завдяки цій співпраці країн:
– львівські студенти-ветеринари мають можливість навчатися на базі
ветеринарного центру передових технологій, оснащеного сучасним обладнанням для діагностики хвороб тварин;
– закарпатські конярі спільно з польськими колегами працювали над збереженням і популяризацією коней гуцульської породи;
– діти з особливими потребами одержали можливості для реабілітації, навчання та відпочинку у нових приміщеннях центру «Джерело» (Львів)
та ін…