На перехресті біля села Біла Тернопільського району не розминулися Мітсубісі-Педжеро та Фольксваген Т5. Дорожньо-транспортна пригода трапилася у неділю, 4 жовтня, близько 19.00 на перехресті Броди-Тернопіль та об’їзна Тернополя.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За попередніми висновками слідчих, автомобіль Мітсубісі не зупинився та не пропустив мікроавтобус, який рухався головною дорогою. В результаті зіткнення останній перекинувся.
На момент аварії в Фольксвагені було четверо людей.Трьох пасажирів доправили до лікарні. Водій іншої автівки не постраждав. Триває слідство.