На Майдані сталася сутичка між активістами і правоохоронцями
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 20 Лютого, 2016 о 19:27
24.06.2026
19:19:17
Як передає кореспондент УНН на Майдані Незалежності у Києві почалася штовханина між охоронцями порядку і активістами.
На Майдані Незалежності в Києві встановили великий намет. Він стоїть біля стели Незалежності, ближче до алеї Героїв Небесної Сотні. Також між стелою і проїжджою частиною Хрещатика стоїть маленький туристичний намет.
Перед тим, за словами активістів, правоохороці не пропускали їх з наметами на Майдан. Спецпризначенці стали кордоном, активісти у камуфляжі почали їх відтісняти. Штовханина тривала кілька хвилин.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Київ: Акція на Майдані 20 лютого 2016 року (Онлайн)
Силовики відступили і від коментарів для ЗМІ відмовились. Активісти скандують “Ганьба!”.
Нагадаєио, мітинги в центрі Києва тривають від ранку. За попередніми даними, його поставили представники якогось Революційного правого сектору (або “Радикальні праві сили”).
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026