Фольклорно-мистецький фестиваль “В Борщівському краї цвітуть вишиванки”, відбувся 6 вересня у місті Борщів Тернопільської області. Мета заходу — відродження техніки шиття чорної борщівської сорочки, збереження та відтворення автентичності українського національного костюма, звичаїв та обрядів Надзбручанського краю.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Не зважаючи на погодні умови, у Борщові майоряли вишиванки, варились борщі, всі учасники збирали кошти на потреби вояків АТО.
«Ми можемо говорити про те, що у нас є повноцінна армія, одна з найсильніших у Європі, — підкреслив у привітальному слові голова Тернопільської ОДА Степан Барна. — І ми зуміли сформувати її всього за рік часу. Починаючи від військовослужбовців, закінчуючи співробітниками Служби Безпеки та об’єднаного загону правоохоронних органів УМВС в Тернопільській області, а також батальйону «Тернопіль». Маріуполь і Донбас – це ті землі, де зараз наші хлопці стоять на варті цілісності нашої держави. Пам’ятаючи про усіх наших героїв тут ми повиннім робити все, аби змінити на краще ставлення один до одного та й до України загалом. Бо лише таким чином можемо завадити тому, чого так хоче Путін — щоб ми один одного ненавиділи та один проти одного йшли. Ми — велика нація. Нація переможців. І я впевнений, що це свято, яке об’єднало нас не залежно від погоди та обставин, допоможе сформувати у нас єдиний дієвий кулак українців, які хочуть досягнуть перемоги. Слава кожному герою! Слава борщівській вишиванці! Слава Україні!»