На Будного "поцілувалися" кілька авто
Три автомобілі в результаті дорожньо-транспортної пригоди зіткнулися в Тернополі. Аварія трапилася близько 15.00 на вулиці Степана Будного, поблизу Білого замку.
За попередньою інформацією, водій автомобіля “Мітсубісі”, рухаючись в бік Петриківського перехрестя, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся з двома автомобілями “Део”, – повідомляє Досьє 102.
В результаті автопригоди двох людей із тілесними ушкодженнями швидка доправила до лікарні. Ділянка поблизу аваії вкрита уламками пошкоджених авто. Працюють два евакуатори.
Також зачепило автомобіль “Газ”. У нього розбита фара та зім’яте крило.
На даний час на об’їздній Тернополя утворився майже двохсотметровий затор.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина