Новообраний народний депутат Тарас Пастух провів в зоні АТО 45 діб, служив під Дебальцево. У студії Громадської хвилі розповів про взаємини бійців АТО із місцевим населенням. Багато людей на звільнених територіях не мають жодної інформації від украЇнської влади, бо не працює телебачення і радіо.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Місцеві люди часто безпідставно звинувачують українські Збройні Сили у обстрілах їхніх будинкіі, а українська влада навіть не намагається пояснити, що обстрілють сепаратисти, як це на моїх очах у Дебальцево», — говорить народний депутат Тарас Пастух.